Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах установления, регулирования и выплаты работникам аппарата Министерства надбавки за высокие достижения в работе или за выполнение особо важной работы

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Порядок, Приказ от 26.07.2013 № 469
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 липня 2013 року N 469

Про деякі питання установлення, регулювання та виплати працівникам апарату Міністерства надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 13 червня 2014 року N 230
,
 від 7 квітня 2015 року N 137

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
від 20 липня 2015 року N 285)

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, абзацу другого підпункту "в" підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" та з метою стимулювання працівників Міністерства аграрної політики та продовольства України на високі досягнення у праці або на виконання особливо важливої роботи в межах фонду заробітної плати для апарату Міністерства наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Порядок установлення, регулювання та виплати працівникам апарату Міністерства надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи (далі - Порядок).

1.2. Положення про комісію з питань установлення та регулювання виплати працівникам апарату Міністерства надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

2. Утворити комісію з питань установлення та регулювання виплати працівникам апарату Міністерства надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у складі, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Мінагрополітики від 17 квітня 2008 року N 252 "Про затвердження Порядку установлення, регулювання та виплати працівникам Міністерства стимулюючих надбавок за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, складу Комісії з питань установлення та регулювання виплати працівникам Міністерства надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи та Положення про неї" та від 25 вересня 2007 року N 698 "Про встановлення працівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики з 1 вересня 2007 року надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сеня О. В.

Опрос