Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации изменений к правилам добровольного страхования Частного акционерного общества "Страхова компанія "Інтер-Плюс"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 30.05.2013 № 1703

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.05.2013 р. N 1703

Про відмову у реєстрації змін до правил добровільного страхування Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інтер-Плюс"

За результатами розгляду листа Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інтер-Плюс" про реєстрацію змін до правил добровільного страхування від 21.01.2013 N 12 (вх. від 22.01.2013 N 766/СК), відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 62 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, на підставі частини четвертої статті 17 Закону України "Про страхування", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити Приватному акціонерному товариству "Страхова компанія "Інтер-Плюс" (код за ЄДРПОУ 32586973; місцезнаходження: 03680, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, буд. 13-б) (далі - Товариство) у реєстрації:

- змін до Правил добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), оформлених шляхом викладення цих Правил у новій редакції: Правила добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) (нова редакція);

- змін до Правил добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), оформлених шляхом викладення цих Правил у новій редакції: Правила добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) (нова редакція);

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос