Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения директора департамента надзора за негосударственными пенсионными фондами о внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации о приобретении ОАО "КУА "Росан-Капітал" статуса финансового учреждения

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 29.04.2004 № 478

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2004 р. N 478

Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за недержавними пенсійними фондами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття ВАТ "КУА "Росан-Капітал" статусу фінансової установи

Відповідно до підпункту 8 пункту 6 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292/2003, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Схвалити рішення директора департаменту нагляду за недержавними пенсійними фондами від 23.04.2004 N 8 щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття статусу фінансової установи Відкритим акціонерним товариством Адміністратором пенсійних фондів "Компанія з управління активами "Росан-Капітал" (79035, м. Львів, вул. Пасічна, 135; код за ЄДРПОУ 20794953).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос