Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке проекта Концепции повышения престижности труда в Украине

Федерация профсоюзов Украины
Постановление от 03.07.2013 № П-19-15

ПРЕЗИДІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 липня 2013 року N П-19-15

Про підготовку проекту Концепції підвищення престижності праці в Україні

Заслухавши інформацію в. о. першого заступника Голови ФПУ Осового Г. В. про розроблення за ініціативою членських організацій ФПУ програмних документів щодо концептуальних засад підвищення престижності праці в Україні та враховуючи актуальність зазначеного питання, президія Федерації професійних спілок України постановляє:

1. Узяти до відома інформацію про проект концептуальних засад підвищення престижності праці в Україні (додається).

2. Доручити Голові ФПУ Кулику Ю. М. утворити робочу групу з розробки проекту Концепції підвищення престижності праці (далі - Концепція) за участю членів постійної комісії Ради ФПУ з питань соціально-економічного захисту членів профспілок та представників членських організацій ФПУ.

3. За підсумками діяльності робочої групи надіслати членським організаціям ФПУ в серпні поточного року розроблений проект Концепції для проведення обговорення в профспілкових організаціях, трудових колективах.

4. Керівництву ФПУ звернутись до Академії праці, соціальних відносин і туризму з проханням опрацювати наукові дослідження щодо підвищення престижності праці, провести обговорення (за участю Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи та інших наукових установ) і подати ФПУ пропозиції із зазначеного питання.

5. Провести в рамках заходів з нагоди Дня гідної праці (7 жовтня ц. р.) за участю соціальних партнерів конференцію щодо обговорення шляхів підвищення престижності праці в Україні.

Опрос