Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии разработки градостроительной документации, актуализации генеральных планов населенных пунктов и развитии жилищного строительства

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Решение от 30.05.2013 № 23
редакция действует с 12.06.2013

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 30 травня 2013 року N 23

Про стан розроблення містобудівної документації, актуалізації генеральних планів населених пунктів та розвиток житлового будівництва

Рішення введено в дію
наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва
 та житлово-комунального господарства України
 від 12 червня 2013 року N 240

Колегія Мінрегіону відзначає, що в цілому протягом поточного року на всіх рівнях виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проводиться послідовна та цілеспрямована робота щодо формування та реалізації державної політики у містобудівній сфері.

Державне реформування зазначеного напрямку здійснювалось на основі Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (далі - Закон), у відповідності до якого основою нормативного розвитку територій є планувальна документація.

Моніторинг містобудівної ситуації на місцях свідчить, що за час дії Закону, протягом майже 2-х років, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування не спромоглися у повній мірі забезпечити відповідною містобудівною документацією підзвітні території.

Як наслідок в умовах, коли забезпеченість генеральними планами населених пунктів складала: для міст обласного значення - 62 %, міст районного значення - 42 %, селищ міського типу - 21 %, а сільських населених пунктів (селища, села) всього - 14 %, - вирішення питань розвитку територій, надання земельних ділянок для містобудівних потреб у населених пунктах стало проблематичним.

Актуальним залишалося питання щодо забезпечення відповідною містобудівною документацією інвестиційно привабливих територій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос