Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разрешениях на аренду недвижимого имущества, являющегося государственной собственностью

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Письмо от 05.03.2004 № 5/15-338

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

ЛИСТ

від 05.03.2004 р. N 5/15-338

Про дозволи на оренду нерухомого майна, яке є державною власністю

У зв'язку з набранням чинності Господарського кодексу України з 1 січня 2004 року в Україні змінено порядок надання в оренду нерухомого майна, яке є державною власністю.

Фонд державного майна України та його регіональні відділення виступають орендодавцями нерухомого майна, яке є державною власністю, та працюють безпосередньо з майбутніми орендарями та балансоутримувачами цього майна.

До переліку документів, які необхідно подавати до регіональних відділень Фонду державного майна України, входить дозвіл від органу, уповноваженого управляти відповідним державним майном.

Указом Президента України від 20 серпня 2002 року N 725 "Про Положення про Державний комітет України з будівництва та архітектури" на Держбуд України покладені функції з управління об'єктами державної власності, що належать до сфери його управління (пункт 4, підпункт 43 Положення...).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос