Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Выпуск 67 "Водный транспорт" (Раздел "Морской транспорт") Справочника квалификационных характеристик профессий работников

Министерство транспорта и связи
Приказ от 07.12.2005 № 861

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 грудня 2005 року N 861

Про внесення змін та доповнень до Випуску 67 "Водний транспорт" (Розділ "Морський транспорт") Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

На виконання вимог Положення про порядок присвоєння звань особам командного складу морських суден, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2005 N 38, з метою повного виконання вимог до системи стандартів якості у сфері підготовки та дипломування моряків, відповідно до вимог Правил I/8 і I/6 Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків 1978 року, з поправками, та національних вимог щодо сертифікації підприємств з систем управління якістю та кваліфікації фахівців наказую:

1. Внести зміни та доповнення до Випуску 67 "Водний транспорт" (розділ "Морський транспорт") Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (далі - Зміни), що додаються.

2. Державному департаменту морського і річкового транспорту (Горобець І. А.) забезпечити доведення цього наказу та Змін до відома підзвітних підприємств, установ і організацій та установити контроль за впровадженням кваліфікаційних характеристик керівників, професіоналів і фахівців.

3. Начальнику Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків І. В.Тихонову забезпечити:

3.1 Виконання вимог Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників при підтвердженні кваліфікації моряків в Державних кваліфікаційних комісіях.

3.2 Відповідність кваліфікації керівного складу Інспекції зазначеним у Змінах вимогам та виконання цих вимог при призначенні на посади осіб керівного складу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра П. Б. Рябікіна.

 

Міністр

В. Бондар

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра праці та
соціальної політики України

В. Тьоткін

Опрос