Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по осуществлению антикоррупционных мер в системе Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ, Инструкция от 12.06.2013 № 401
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 12 червня 2013 року N 401

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Інструкції з провадження антикорупційних заходів у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 1 грудня 2015 року N 600)

Відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. N 1422 "Питання запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади" та з метою підвищення ефективності діяльності ДСНС України щодо запобігання та протидії корупції наказую:

1. Затвердити Інструкцію з провадження антикорупційних заходів у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - Інструкція), що додається.

2. Керівникам навчальних і науково-дослідних закладів, підприємств, установ, організацій та підрозділів безпосереднього підпорядкування апарату ДСНС України у разі відсутності посади спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції своїм наказом визначити відповідальну особу за цим напрямком роботи.

3. Встановити персональну відповідальність керівників ГУ (У) ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів, підприємств, установ, організацій та підрозділів безпосереднього підпорядкування апарату ДСНС України за забезпечення здійснення заходів щодо запобігання корупції.

Опрос