Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по осуществлению антикоррупционных мер в системе Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ, Инструкция от 12.06.2013 № 401
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 12 червня 2013 року N 401

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Інструкції з провадження антикорупційних заходів у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 1 грудня 2015 року N 600)

Відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. N 1422 "Питання запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади" та з метою підвищення ефективності діяльності ДСНС України щодо запобігання та протидії корупції наказую:

1. Затвердити Інструкцію з провадження антикорупційних заходів у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - Інструкція), що додається.

2. Керівникам навчальних і науково-дослідних закладів, підприємств, установ, організацій та підрозділів безпосереднього підпорядкування апарату ДСНС України у разі відсутності посади спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції своїм наказом визначити відповідальну особу за цим напрямком роботи.

3. Встановити персональну відповідальність керівників ГУ (У) ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів, підприємств, установ, організацій та підрозділів безпосереднього підпорядкування апарату ДСНС України за забезпечення здійснення заходів щодо запобігання корупції.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос