Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня сведений, содержащих служебную информацию, и которым предоставляется гриф "Для служебного пользования"

Министерство инфраструктуры Украины
Перечень, Приказ от 31.05.2013 № 355

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 травня 2013 року N 355

Про затвердження Переліку відомостей, які містять службову інформацію, і яким надається гриф "Для службового користування"

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року N 23532/2/1-11 про організацію виконання Указу Президента України від 05 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" та відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" наказую:

1. Затвердити Перелік відомостей, які містять службову інформацію, і яким надається гриф "Для службового користування" (далі - Перелік), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Мінінфраструктури, Укрзалізниці, Державіаслужби, Держспецтрансслужби, Укрморрічінспекції, Укртрансінспекції, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури України:

2.1. Забезпечити при роботі з інформацією, що має гриф "Для службового користування", дотримання вимог цього наказу та Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, що є власністю держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893.

2.2. Скласти списки працівників, які допускаються до роботи з документами і матеріальними носіями, які містять службову інформацію. Затверджені списки подати до Управління контролю та діловодства.

2.3. Ознайомлення представників інших організацій з документами і матеріальними носіями, які містять службову інформацію, здійснювати тільки з письмового дозволу керівництва, за наявністю запиту організації із зазначенням мети отримання службової інформації та характеру завдання, що виконується.

3. Управлінню контролю та діловодства та сектору взаємодії з ЗМІ та громадськістю у встановленому порядку здійснити оприлюднення переліку.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінінфраструктури від 03 листопада 2008 року N 1332 "Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, і яким надається гриф "Для службового користування".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Корнієнка В. В.

Опрос