Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по предупреждению пожаров

Государственное агентство Украины по управлению зоной отчуждения
Приказ от 15.03.2013 № 26

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 15 березня 2013 року N 26

Про організаційні заходи щодо запобігання пожежам

З метою посилення пожежної безпеки на території та об'єктах зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, на підставі рішення засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.02.2013 "Про затвердження організаційних заходів щодо запобігання пожежам на підприємствах, організаціях та в установах на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення на 2013 рік", відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" наказую:

1. Затвердити Організаційні заходи щодо запобігання пожежам на підприємствах, організаціях, в установах та на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення у 2013 році (далі - Організаційні заходи), що додаються.

2. Керівникам підприємств сфери управління ДАЗВ України, розташованих у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (далі - зона відчуження), забезпечити безумовне виконання вищезазначеного документа.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій інших відомств у зоні відчуження рекомендувати виконання та дотримання Організаційних заходів.

4. Заслухати керівників підприємств, установ та організацій, розташованих у зоні відчуження, про стан готовності до проходження пожежонебезпечного весняно-літнього періоду на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у березні 2013 року.

Опрос