Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации изменений к правилам добровольного страхования Частного акционерного общества "Страхова компанія "Українська страхова група"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 14.02.2013 № 486

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.02.2013 р. N 486

Про реєстрацію змін до правил добровільного страхування Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Українська страхова група"

За результатами розгляду листа Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Українська страхова група" про реєстрацію змін до правил добровільного страхування від 22.11.2012 N 03/8488 (вх. від 22.11.2012 N 11952/СК), відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", статті 17 Закону України "Про страхування", на підставі підпункту 62 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, та пункту 3.5 розділу 3 Ліцензійних умов провадження страхової діяльності, затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.08.2003 N 40, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.09.2003 за N 805/8126, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Зареєструвати Приватному акціонерному товариству "Страхова компанія "Українська страхова група" (код за ЄДРПОУ 30859524; місцезнаходження: 03038, м. Київ, вул. І. Федорова, 32-а) зміни до Правил добровільного страхування на випадок хвороби, зміни до Правил добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного, повітряного, водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)), зміни до Правил добровільного страхування медичних витрат, зміни до Правил добровільного страхування фінансових ризиків, зміни до Правил добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), зміни до Правил добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), зміни до Правил добровільного страхування залізничного транспорту, зміни до Правил добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров'я).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос