Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О пересмотре некоторых приказов Минэнергоугля

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Перечень, Приказ от 21.06.2013 № 392
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 червня 2013 року N 392

Про перегляд деяких наказів Міненерговугілля

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 26 лютого 2016 року N 131)

З метою виконання вимог законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів та відповідно до листа Міністерства юстиції від 30.01.2013 N 10.1-19/9 наказую:

1. Департаменту з питань виробництва традиційних та альтернативних видів палива (Рубан І. В.), Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.), Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.), Департаменту стратегічної політики та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.), Департаменту реструктуризації вугільної промисловості (Вівчаренко О. В.), Департаменту економіки і фінансів (Бондаренко А. Ю.), Департаменту організаційного забезпечення діяльності Міністра (Щукін О. М.), Управлінню роботи з персоналом (Авраменко К. В.), НАК "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.) забезпечити перегляд наказів Міненерговугілля, згідно з додатком, та щокварталу до 5 числа місяця наступного за звітним надавати до Юридичного департаменту інформацію щодо приведення цих наказів у відповідність до законодавства.

2. Керівникам структурних підрозділів Міненерговугілля забезпечити неухильне виконання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів та запобігання практиці надіслання до виконання нормативно-правових актів, що не пройшли державну реєстрацію, методичних рекомендацій та листів, якими встановлюються нові правові норми, а також припинення практики надання роз'яснень норм законодавства, крім випадків, передбачених законом.

3. Департаменту організаційного забезпечення діяльності Міністра (Щукін О. М.) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Міненерговугілля.

Опрос