Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно особенностей составления финансовой отчетности

Государственная служба статистики Украины
Письмо от 19.03.2013 № 18.1-25/Н-19-13/20

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.03.2013 р. N 18.1-25/Н-19-13/20

Держстат України розглянув звернення та повідомляє.

1. Стосовно особливостей складання публічними акціонерними товариствами фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ)

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" державне регулювання бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України (Мінфін України). Тому, для отримання роз'яснень із вищезазначеної проблематики, а також у разі виникнення інших питань щодо складання та подання фінансової звітності, слід звертатися до вказаного відомства.

Принагідно інформуємо, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.02.2012 р. N 157-р "Про створення умов для впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності" при Мінфіні Україні утворено Раду з міжнародних стандартів фінансової звітності (наказ Мінфіну України від 18.01.2013 р. N 20), в рамках якої передбачено опрацювання питань перекладу та змісту МСФЗ, розгляд та схвалення рекомендацій щодо їх оприлюднення та імплементації, а також підготовка заходів щодо удосконалення порядку застосування МСФЗ в Україні.

Опрос