Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Примерного положения о государственном пожарно-спасательном отряде (части, посте) ГСЧС Украины

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Положение, Приказ от 16.05.2013 № 230
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 16 травня 2013 року N 230

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Примірного положення про державний пожежно-рятувальний загін (частину, пост) ДСНС України

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 14 серпня 2013 року N 523)

Керуючись Цивільним та Господарським кодексами України, Законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", відповідно до Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого Указом Президента України від 16 січня 2013 року N 20, Положень про територіальні органи ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, затверджених наказом ДСНС України від 04.01.2013 N 3, з метою забезпечення реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, рятувальної справи та гасіння пожеж на відповідних територіях, а також належної організації діяльності державних пожежно-рятувальних загонів, частин і постів наказую:

1. Затвердити Примірне положення про державний пожежно-рятувальний загін (частину, пост) головного управління (управління) ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, як юридичних осіб, що додається.

2. Начальникам головних управлінь (управлінь) ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ і Севастополь:

у двотижневий термін забезпечити розроблення, з урахуванням місцевих особливостей, положень про державні пожежно-рятувальні загони, частини, пости та подати їх на затвердження до ДСНС України;

затвердити у двотижневий термін, з урахуванням місцевих особливостей, положення про державні пожежно-рятувальні загони, частини, пости, що не є юридичними особами.

Опрос