Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава региональных квалификационных комиссий, перечня региональных координаторов и состава апелляционной комиссии

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 14.06.2013 № 367
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2013 року N 367

Про затвердження складу регіональних кваліфікаційних комісій, переліку регіональних координаторів та складу апеляційної комісії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 13 грудня 2013 року N 738
,
 від 26 січня 2015 року N 27
,
від 30 квітня 2015 року N 170

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 14 липня 2017 року N 368)

На виконання статей 7 та 11 Закону України "Про сільськогосподарську дорадчу діяльність", вимог Положення про кваліфікаційне свідоцтво сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 26 квітня 2005 року N 176, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 02 серпня 2005 року N 838/11118, наказую:

1. Утворити та затвердити склад регіональних кваліфікаційних комісій, що додається.

2. Затвердити перелік організацій - регіональних координаторів, що додається.

3. Утворити та затвердити склад апеляційної комісії, що додається.

4. Головам регіональних кваліфікаційних комісій забезпечити розміщення в засобах масової інформації повідомлення про адресу та терміни подання заяв для складання кваліфікаційних іспитів, час і місце їх проведення, перелік необхідних документів, облік поданих заяв, направлення викликів не пізніше ніж за 15 днів до дати складання кваліфікаційного іспиту та організувати проведення кваліфікаційного іспиту, а також повідомлення про апеляційну комісію та регламент її роботи.

5. Регіональним координаторам забезпечити підготовку методичних матеріалів і місце для проведення кваліфікаційного іспиту фахівців, які мають бажання на професійному рівні проводити дорадчу діяльність.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 31 січня 2006 року N 26 "Про затвердження складу регіональних кваліфікаційних комісій, регіональних координаторів та апеляційної комісії".

Опрос