Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы по выплате работникам угольной промышленности задолженности по заработной плате до конца 2004 года

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 09.03.2004 № 140

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 березня 2004 року N 140

Про організацію роботи з виплати працівникам вугільної промисловості заборгованості із заробітної плати до кінця 2004 року

Для забезпечення виконання пункту 7 рішення N 1.1 колегії Мінпаливенерго від 15 січня 2004 року щодо виплати заборгованості із заробітної плати працівникам вугільної промисловості у повному обсязі до кінця 2004 року наказую:

1. Керівникам державних підприємств з видобутку вугілля та самостійних шахт, що належать до сфери управління Міністерства палива та енергетики України та щодо яких Міністерство здійснює управління корпоративними правами держави, які мають заборгованість з виплати працівникам заробітної плати, надавати Департаменту соціально-трудових відносин (Держак В. В.):

1.1. До 12.03.2004 остаточний варіант заходів, розрахунків та графіків з погашення заборгованості із заробітної плати у повному обсязі до кінця 2004 року, узгоджених з відповідними профспілковими організаціями.

1.2. До 7-го числа кожного місяця протягом 2004 року інформацію про стан погашення боргів із заробітної плати.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос