Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании открытого акционерного общества "Лисичанськвугілля"

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 12.02.2004 № 91


МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ 

НАКАЗ

від 12 лютого 2004 року N 91

Про створення відкритого акціонерного товариства "Лисичанськвугілля"

Відповідно до Указу Президента України "Про корпоратизацію підприємств" від 15 червня 1993 року N 210/93, Положення про порядок корпоратизації підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 1993 року N 508, Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року N 1891, та на виконання наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 27 серпня 2003 року N 232 "Про затвердження переліку підприємств Міністерства палива та енергетики, що підлягають корпоратизації, та графіка її проведення", наказів Міністерства палива та енергетики України від 10 вересня 2003 року N 471 "Про корпоратизацію підприємств вугільної промисловості", від 30 вересня 2003 року N 534 "Про створення комісій з інвентаризації майна та корпоратизації державного підприємства "Лисичанськвугілля" та змін до нього (наказ від 5 грудня 2003 року N 721) наказую:

1. Затвердити Акт оцінки майна державного підприємства "Лисичанськвугілля", відповідно до якого станом на 31 жовтня 2003 року визначена вартість державного майна, що передається для формування статутного фонду відкритого акціонерного товариства, яке створюється шляхом корпоратизації на базі державного підприємства. Розмір статутного фонду відкритого акціонерного товариства визначено на підставі передавального балансу та результатів інвентаризації і становить 385 млн. 68 тис. гривень (триста вісімдесят п'ять мільйонів шістдесят вісім тисяч гривень).

2. Створити відкрите акціонерне товариство "Лисичанськвугілля" (ВАТ "Лисичанськвугілля") шляхом перетворення державного підприємства "Лисичанськвугілля".

3. Затвердити Статут ВАТ "Лисичанськвугілля" (додається).

4. Вважати відкрите акціонерне товариство "Лисичанськвугілля" правонаступником державного підприємства "Лисичанськвугілля".

5. Покласти на Керкеза Семена Даниловича - генерального директора державного підприємства "Лисичанськвугілля" виконання обов'язків голови правління відкритого акціонерного товариства "Лисичанськвугілля".

6. Виконуючому обов'язки голови правління ВАТ "Лисичанськвугілля" Керкезу С. Д.:

6.1. Забезпечити перереєстрацію підприємства в установленому законодавством порядку та у триденний термін подати Міністерству палива та енергетики України копію Свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності.

6.2. У тижневий термін із дня державної реєстрації ВАТ "Лисичанськвугілля" в установленому порядку забезпечити подання заяви та документів для реєстрації випуску акцій цього товариства. Копію Свідоцтва про реєстрацію випуску акцій ВАТ надати Міністерству палива та енергетики України.

6.3. Повідомити дебіторів і кредиторів в установленому законодавством порядку про перетворення державного підприємства у відкрите акціонерне товариство "Лисичанськвугілля" та про те, що правонаступником державного підприємства "Лисичанськвугілля" є відкрите акціонерне товариство "Лисичанськвугілля".

7. Управлінню кадрової політики (Мамчій Л. М.) підготувати необхідні документи для укладання контракту з головою правління ВАТ "Лисичанськвугілля" Керкезом С. Д. відповідно до пункту 9.4.8 Статуту ВАТ.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Тітенка С. М.

 

Міністр 

С. Єрмілов 

 

Опрос