Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации проведения обучения и проверки знаний по вопросам охраны труда

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 21.05.2013 № 316

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 травня 2013 року N 316

Про організацію проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці

Відповідно до статей 18 та 33 Закону України "Про охорону праці", пунктів 3, 5 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року N 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за N 231/10511, наказую:

1. Утворити постійно діючу комісію Міністерства аграрної політики та продовольства України з перевірки знань з питань охорони праці (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Сектору охорони праці та пожежної безпеки (Гнатюк О. А.) організувати навчання членів Комісії у Головному навчально-методичному центрі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головним управлінням (департаментам) агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій та управлінню промисловості, розвитку інфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської міської державної адміністрації організувати і провести навчання членів комісій в навчально-методичних центрах з питань охорони праці, які одержали відповідні свідоцтва Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

4. Комісії здійснити перевірку знань членів комісій з питань охорони праці Міністерства аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головних управлінь (департаментів) агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, управління промисловості, розвитку інфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської міської державної адміністрації, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос