Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в методические рекомендации по составлению программы восстановления здоровья застрахованных лиц и членов их семей

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Постановление от 24.04.2013 № 13

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВА

від 24 квітня 2013 року N 13

Про внесення змін до методичних рекомендацій по складанню програми відновлення здоров'я застрахованих осіб та членів їх сімей

Відповідно до статті 49 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:

1. Внести зміни до методичних рекомендацій по складанню програми відновлення здоров'я застрахованих осіб та членів їх сімей, затверджених постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 29.03.2002 N 8 (зі змінами та доповненнями), виклавши їх у новій редакції, що додається.

2. Виконавчим дирекціям відділень Фонду схвалювати програми відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей одночасно з затвердженням бюджету відділення Фонду.

3. Виконавчій дирекції Фонду та виконавчим дирекціям відділень Фонду при підготовці матеріалів по складанню програми відновлення здоров'я застрахованих осіб та членів їх сімей на правління Фонду та його відділень керуватися методичними рекомендаціями з урахуванням змін, затверджених цією постановою.

 

Заступник голови правління

В. М. Коломієць

Опрос