Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Рабочей группы по координации и содействию реализации проекта "Разработка Национальной программы действий в соответствии с 10-летней Стратегией внедрения Конвенции ООН о борьбе с опустыниванием и подготовка пятого процесса осмотра и отчетности"

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 04.03.2013 № 84

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 березня 2013 року N 84

Про створення Робочої групи з координації та сприяння реалізації проекту "Розробка Національної програми дій відповідно до 10-річної Стратегії впровадження Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням та підготовка п'ятого процесу огляду та звітності"

З метою координації та сприяння реалізації проекту "Розробка Національної програми дій відповідно до 10-річної Стратегії впровадження Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням та підготовка п'ятого процесу огляду та звітності" наказую:

1. Створити Робочу групу з координації та сприяння реалізації проекту "Розробка Національної програми дій відповідно до 10-річної Стратегії впровадження Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням та підготовка п'ятого процесу огляду та звітності" у складі, що додається.

2. Робочій групі забезпечити вжиття організаційних та інших необхідних заходів з координації та сприяння реалізації цього проекту, періодичний огляд та висвітлення стану його впровадження, необхідну взаємодію з органами виконавчої влади, науковими установами, іншими заінтересованими особами, а також Секретаріатом Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням та Програмою ООН з охорони навколишнього природного середовища. Надати право керівникові Робочої групи (Томахіну М. Л.), у разі потреби, вносити зміни до її складу.

Опрос