Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана информационно-разъяснительных мероприятий Госкомтелерадио Украины по реализации государственной политики в сфере борьбы с терроризмом

Государственный комитет телевидения и радиовещания
План, Приказ от 29.04.2013 № 85

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 квітня 2013 року N 85

Про затвердження Плану інформаційно-роз'яснювальних заходів Держкомтелерадіо України з реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом

З метою підвищення рівня правової свідомості та обізнаності населення з питань запобігання і припинення терористичної діяльності та на виконання законів України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про інформацію", "Про телебачення і радіомовлення", пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.09.2012 N 672 "Про інформаційно-роз'яснювальні заходи у сфері боротьби з тероризмом" наказую:

1. Затвердити План інформаційно-роз'яснювальних заходів Держкомтелерадіо України з реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом, що додається.

2. Департаменту інформаційної політки (Червак Б. О.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос