Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана подготовки проектов актов, необходимых для обеспечения реализации закона

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
План, Приказ от 11.03.2013 № 88

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 березня 2013 року N 88

Про затвердження Плану підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації закону

З метою приведення нормативно-правових актів, які належать до компетенції Мінрегіону України, у відповідність до Закону України від 20.11.2012 N 5496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності" та на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 20 листопада 2012 р. N 5496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 30.01.2013 (протокол N 8), наказую:

1. Затвердити План підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 20.11.2012 N 5496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності" (далі - План), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства, які визначені виконавцями заходів Плану, забезпечити їх виконання у встановлені терміни.

3. Голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України (Рибак О. В.) розробити та внести в установленому порядку до Міністерства проекти нормативно-правових актів, визначених Планом, для погодження Міністром, та забезпечити їх погодження із заінтересованими органами.

4. Сектору контролю (Яфаєв В. А.) забезпечити здійснення контролю за виконанням Плану.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос