Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана подготовки проектов актов, необходимых для обеспечения реализации закона

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
План, Приказ от 11.03.2013 № 88

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 березня 2013 року N 88

Про затвердження Плану підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації закону

З метою приведення нормативно-правових актів, які належать до компетенції Мінрегіону України, у відповідність до Закону України від 20.11.2012 N 5496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності" та на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 20 листопада 2012 р. N 5496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 30.01.2013 (протокол N 8), наказую:

1. Затвердити План підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 20.11.2012 N 5496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності" (далі - План), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства, які визначені виконавцями заходів Плану, забезпечити їх виконання у встановлені терміни.

3. Голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України (Рибак О. В.) розробити та внести в установленому порядку до Міністерства проекти нормативно-правових актів, визначених Планом, для погодження Міністром, та забезпечити їх погодження із заінтересованими органами.

4. Сектору контролю (Яфаєв В. А.) забезпечити здійснення контролю за виконанням Плану.

Опрос