Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы Министерства регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины в 2012 году и основных задачах на 2013 год

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Решение от 21.02.2013 № 6
редакция действует с 27.02.2013

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 21 лютого 2013 року N 6

Про підсумки роботи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у 2012 році та основні завдання на 2013 рік

Рішення введено в дію
 наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва
 та житлово-комунального господарства України
 від 27 лютого 2013 року N 75

Колегія Мінрегіону відзначає, що протягом 2012 року органами виконавчої влади та місцевого самоврядування загалом проводилася послідовна та цілеспрямована робота щодо формування та реалізації державної політики у сфері регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

З метою підтримки регіонального економічного зростання, зокрема, підвищення рівня конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіонів, узгодження пріоритетів та дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо регіонального розвитку, зміцнення міжрегіональних зв'язків розроблено критерії оцінки ходу реформ на регіональному та місцевому рівнях за ключовими напрямами, визначеними Главою держави на Раді регіонів 15 вересня 2011 року, на підставі яких здійснюється щоквартальний аналіз.

Здійснено підготовку до законодавчого забезпечення розбудови раціональної просторової основи територіальної організації публічної влади, наближення надання соціальних та адміністративних послуг до споживача, ефективного використання потенціалу територій, сталого розвитку всіх регіонів України.

За рахунок усіх джерел фінансування будівельного комплексу в 2012 році освоєно капітальних інвестицій на суму 219 млрд. гривень.

Обсяг виконаних будівельних робіт за звітний період становить 62,3 млрд. грн., що на 1,8 млрд. грн. більше проти 2011 року.

Опрос