Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня научно-технической продукции и внедрении ее в производство

Государственное агентство рыбного хозяйства Украины
Перечень, Приказ от 01.03.2013 № 71

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2013 року N 71

Про затвердження переліку науково-технічної продукції та впровадження її у виробництво

Відповідно до Тематичного плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок у 2012 році завершено ряд наукових робіт, за результатами яких отримано науково-технічну продукцію. З метою впровадження у виробництво зазначеної науково-технічної продукції наказую:

1. Затвердити Перелік науково-технічної продукції, отриманої за результатами завершених у 2012 році науково-дослідних розробок, що додається.

2. Департаменту охорони, використання водних біоресурсів та регулювання рибальства (Литвиненко В. О.), Департаменту фінансів, економіки, державної власності та портів (Дорошенко Л. Г.), Управлінню міжнародного співробітництва та риболовної політики (Герасимчук В. В.) забезпечити у I півріччі 2013 року координацію робіт з впровадження у виробництво отриманої у 2012 році науково-технічної продукції.

3. Державним підприємствам та науковим установам рибної галузі визначитися щодо пріоритетності впровадження у виробництво необхідних розробок, зазначених у додатку до цього наказу, та укласти з виконавцями договори на тиражування необхідної нормативно-технічної документації.

Опрос