Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ и мероприятий, предусмотренных проектом ликвидации ГП "Шахтоуправління "Зуєвське", г. Ждановка

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 01.03.2013 № 98

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 березня 2013 року N 98

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахтоуправління "Зуєвське", м. Жданівка

Відповідно до статті 45 Гірничого закону України, пункту 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (із змінами), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахтоуправління "Зуєвське", м. Жданівка, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахтоуправління "Зуєвське" (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації ДП "Шахтоуправління "Зуєвське", робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахтоуправління заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у пункті 2.1 цього наказу.

Опрос