Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Рабочей группы по организации реализации кадровой политики на государственных предприятиях морского транспорта, относящихся к сфере управления Мининфраструктуры

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 14.03.2013 № 158

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 березня 2013 року N 158

Про утворення Робочої групи з організації реалізації кадрової політики на державних підприємствах морського транспорту, які належать до сфери управління Мінінфраструктури

З метою реалізації кадрової політики на державних підприємствах морського транспорту, які реорганізуються відповідно до Закону України "Про морські порти України", та згідно з Кодексом законів про працю України, Положенням про Міністерство інфраструктури України, затвердженим Указом Президента України від 12 травня 2011 року N 581, наказую:

1. Утворити Робочу групу з організації реалізації кадрової політики на державних підприємствах морського транспорту, які належать до сфери управління Мінінфраструктури (далі - робоча група), у складі, що додається.

2. Робочій групі в термін до 15 травня 2013 року здійснити заходи щодо розробки проектів документів, пов'язаних зі змінами в організації виробництва і праці працівників державних підприємств морського транспорту, які реорганізуються.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Демидовича Д. В.

Опрос