Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении Ловцева Антона Петровича доверенным лицом в Обществе с ограниченной ответственностью "ІНТЕРТОПРЕСУРС"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 20.12.2012 № 2777

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2012 р. N 2777

Про призначення Ловцева Антона Петровича довіреною особою у Товаристві з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРТОПРЕСУРС"

У зв'язку з виявленням факту набуття Литвиненко В. М. істотної участі у Товаристві з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРТОПРЕСУРС" (далі - Товариство) (місцезнаходження: 83060, місто Донецьк, вулиця Куйбишева, будинок 143; код за ЄДРПОУ 36559629) (далі - Товариство) без отримання письмового погодження та за результатами розгляду пропозицій щодо переліку запропонованих осіб для призначення довіреної особи, якій буде передано право брати участь у голосуванні, викладених у заяві Товариства від 28.11.2012 N 04/11-12 (вх. N 8513/ФК від 29.11.2012), відповідно до частини десятої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 32 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070/2011, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Призначити Ловцева Антона Петровича ([...]) довіреною особою, якій передається право брати участь у голосуванні на період до усунення порушення вимоги, визначеної частиною п'ятою статті 9 Закону, щодо отримання фізичною особою Литвиненко В. М. письмового погодження набуття істотної участі у Товаристві.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос