Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе Максименко Ярославе Петровне в выдаче письменного согласования увеличения существенного участия в Обществе с дополнительной ответственностью "Страхова компанія "АКТИВ-ГАРАНТ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 11.12.2012 № 2678

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.12.2012 р. N 2678

Про відмову Максименко Ярославі Петрівні у видачі письмового погодження збільшення істотної участі у Товаристві з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "АКТИВ-ГАРАНТ"

Розглянувши лист Максименко Ярослави Петрівни від 26.10.2012 (вхідний від 29.10.2012 N 7455/іу) щодо погодження збільшення істотної участі у фінансовій установі, відповідно до пункту 4 частини шостої, сьомої та восьмої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі - Закон), підпункту 31 пункту 6 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити Максименко Ярославі Петрівні (ідентифікаційний номер: 3062315869; місце проживання: м. Київ, вул. Володі Дубіна, буд. 16, гурт.) (далі - Заявник) у видачі письмового погодження щодо збільшення істотної участі у Товаристві з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "АКТИВ-ГАРАНТ" (код за ЄДРПОУ 36183979; місцезнаходження: 01034, м. Київ, вул. Олеся Гончара, будинок 37-а) у зв'язку з невідповідністю Заявника згідно з поданими документами вимогам абзацу другого частини п'ятої Закону, оскільки подана Заявником інформація про власний фінансовий стан не відображає потенційних фінансових можливостей та оцінки здатності Заявника у майбутньому надавати в разі потреби додаткову фінансову підтримку фінансовій установі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос