Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной регистрации ООО "НОВА ТЕЛЕВІЗІЙНА ГРУПА МЕДІА", г. Киев, как субъекта информационной деятельности

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 20.03.2013 № 515

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2013 року N 515

Про державну реєстрацію ТОВ "НОВА ТЕЛЕВІЗІЙНА ГРУПА МЕДІА", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВА ТЕЛЕВІЗІЙНА ГРУПА МЕДІА", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Хрещатик, 46-б, м. Київ, 01001; генеральний директор Людмила Михайлівна Вівсяна), про державну реєстрацію телерадіоорганізації як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та Правилами ведення Державного реєстру, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВА ТЕЛЕВІЗІЙНА ГРУПА МЕДІА", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Управлінню бухгалтерської служби на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003 видати ТОВ "НОВА ТЕЛЕВІЗІЙНА ГРУПА МЕДІА", м. Київ, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос