Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения внутреннего аудита

Национальное агентство Украины по вопросам государственной службы
Порядок, Приказ от 14.01.2013 № 6
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

від 14 січня 2013 року N 6

Про затвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 10 вересня 2015 року N 199

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
від 27 грудня 2017 року N 264)

(У тексті наказу та Порядку слова "Нацдержслужба України", "територіальні органи Головдержслужби України, Школа вищого корпусу державної служби, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу" у всіх відмінках замінено відповідно словами "Нацдержслужба", "його територіальні органи, а також підприємства, установи і організації, що належать до сфери його управління" у відповідних відмінках згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби від 10 вересня 2015 року N 199)

Відповідно до частини третьої статті 26 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року N 1001, та Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 01.10.2011 N 1247, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.10.2011 за N 1219/19957, наказую:

1. Затвердити Порядок проведення внутрішнього аудиту в Національному агентстві України з питань державної служби, його територіальних органах, а також підприємствах, установах і організаціях, що належать до сфери його управління (далі - Порядок), що додається.

2. Відділу документального забезпечення довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів Нацдержслужби, територіальних органів Головдержслужби України та підвідомчих установ Нацдержслужби.

3. Головному спеціалісту з внутрішнього аудиту забезпечити дотримання вимог порядку під час проведення внутрішнього аудиту в Національному агентстві України з питань державної служби, його територіальних органах та установах, що належать до сфери його управління.

(пункт 3 у редакції наказу Національного агентства
 України з питань державної служби від 10.09.2015 р. N 199)

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Нацдержслужби України

В. Толкованов

 

Порядок проведення внутрішнього аудиту
у Національному агентстві України з питань державної служби, його територіальних органах, а також підприємствах, установах і організаціях, що належать до сфери його управління

Опрос