Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Национальным советом Плана проведения проверок телерадиоорганизаций и провайдеров программной услуги Украины на второй квартал 2013 года

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 19.02.2013 № 459

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2013 року N 459

Про затвердження Національною радою Плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на другий квартал 2013 року

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", керуючись п. 2.2 Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, Національна рада вирішила:

1. Затвердити План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на другий квартал 2013 року (План додається).

2. Начальнику управління координації та організації роботи представників та секретаріатів представників С. Савельєву довести це рішення до представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Начальнику відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління Р. Кіфлюку, керуючись Планом, підготувати посвідчення на право проведення перевірок.

4. Начальнику управління інформаційного забезпечення О. Ракіній оприлюднити це рішення на сайті Національної ради.

Опрос