Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатной передаче жилья (квартир) для пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы из государственной в коммунальную собственность

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Перечень, Приказ от 28.01.2013 № 21

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 січня 2013 року N 21

(з основної діяльності)

м. Київ

Про безоплатну передачу житла (квартир) для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з державної у комунальну власність

Відповідно до статті 5 Житлового кодексу України, законів України від 28 лютого 1991 р. N 796 "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", від 21 травня 1997 р. N 280 "Про місцеве самоврядування в Україні", від 3 березня 1998 р. N 147 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", від 21 вересня 2006 р. N 185 "Про управління об'єктами державної власності", постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 р. N 269 "Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання", враховуючи згоду Путивльської міської ради Сумської області (рішення Путивльської міської ради від 15.01.2013 "Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Путивль квартир у житловому будинку по вул. Ковпака, 7 у м. Путивль"), та з метою забезпечення житлом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які перебувають на квартирному обліку в населених пунктах Сумської області, наказую:

1. Передати безоплатно з державної у комунальну власність територіальної громади міста Путивль Сумської області 5 квартир (перелік квартир додається), придбаних у 2007 році за рахунок бюджетної програми "Забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання" для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають на квартирному обліку у населених пунктах Сумської області, для розподілу згідно зі списками, затвердженими Сумською обласною державною адміністрацією.

2. Департаменту ресурсного забезпечення (Данилюк С. Л.), Управлінню бухгалтерського обліку і фінансової звітності (Ющенко А. І.) здійснити передачу зазначених квартир у встановленому чинним законодавством порядку.

Опрос