Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о системе управления охраной труда (СУОТ) в Национальном совете Украины по вопросам телевидения и радиовещания

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Положение, Решение от 06.02.2013 № 291

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 лютого 2013 року N 291

Про затвердження Положення про систему управління охороною праці (СУОП) в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

Керуючись Законом України "Про охорону праці" та статтею 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", з метою додержання вимог законодавства щодо охорони праці в Національній раді, Національна рада вирішила:

1. Затвердити Положення про систему управління охороною праці (СУОП) в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної ради від 07.03.2007 N 275 "Про делегування представників адміністрації Національної ради до комісії з охорони праці в Національній раді та призначення відповідальних осіб з охорони праці в службових приміщеннях Національної ради".

3. Доручити голові Національної ради призначити виконуючого функції спеціаліста з охорони праці в Національній раді.

4. Виконання цього рішення покласти на матеріально-господарське управління, управління правового забезпечення та сектор кадрів.

Опрос