Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения директора департамента надзора за финансовыми компаниями о внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации о финансовой компании Общество с ограниченной ответственностью Финансовая Компания "Б.І.К." от 16.03.2004 N 3

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 23.03.2004 № 199

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2004 р. N 199 

Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про фінансову компанію Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова Компанія "Б.І.К." від 16.03.2004 N 3

Відповідно до підпункту 8 пункту 6 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292/2003, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Схвалити рішення директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями щодо внесення інформації до Державного реєстру фінансових установ про фінансову компанію Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова Компанія "Б.І.К." (місцезнаходження: м. Київ, вул. Галі Тимофєєвої, буд. 15; код за ЄДРПОУ 24592703).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос