Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нормативного документа "Порядок определения стоимости ремонта основного и вспомогательного энергетического оборудования, передаточных устройств и сооружений атомных электростанций. Правила"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Порядок, Приказ от 14.01.2013 № 6
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 січня 2013 року N 6

Про затвердження нормативного документа "Порядок визначення вартості ремонту основного і допоміжного енергетичного обладнання, передавальних пристроїв і споруд атомних електростанцій. Правила"

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 12 лютого 2013 року N 55.1)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 471 "Про затвердження Програми перегляду державних будівельних норм і правил на період до 2015 року", розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.04.2001 N 152-р "Про затвердження заходів щодо реалізації Концепції дальшого реформування оплати праці в Україні, схваленої Указом Президента України від 25 грудня 2000 р. N 1375", з метою упорядкованого визначення вартості ремонту основного і допоміжного енергетичного обладнання, передавальних пристроїв і споруд атомних електростанцій наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Порядок визначення вартості ремонту основного і допоміжного енергетичного обладнання, передавальних пристроїв і споруд атомних електростанцій. Правила" (далі - Правила), що додаються.

2. Правила набувають чинності з дати підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.) внести Правила до реєстру бази даних нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку.

4. Державному підприємству "Львівське конструкторське бюро" (Сегін Б. Є.):

4.1 Забезпечити відповідно до замовлень та оплати енергетичних компаній та підприємств розповсюдження Правил, затверджених цим наказом.

Опрос