Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня и предельных цен на технику и оборудование отечественного производства для агропромышленного комплекса, закупка которой в 2013 году финансируется за счет средств государственного бюджета

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 10.01.2013 № 10
редакция действует с 23.07.2013

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 січня 2013 року N 10

Про затвердження переліку і граничних цін на техніку та обладнання вітчизняного виробництва для агропромислового комплексу, закупівля якої в 2013 році фінансується за рахунок коштів державного бюджету

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 23 липня 2013 року N 464

На виконання пункту 9 Положення про комісію з питань визначення переліку і граничних цін на техніку та обладнання вітчизняного виробництва для агропромислового комплексу, закупівля якої фінансується за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 червня 2012 року N 369, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 червня 2012 року за N 1056/21368, та рішення комісії з питань визначення переліку і граничних цін на техніку та обладнання вітчизняного виробництва для агропромислового комплексу, закупівля якої фінансується за рахунок коштів державного бюджету (протокол N 3 від 25 грудня 2012 року), наказую:

1. Затвердити Перелік і граничні ціни на техніку та обладнання вітчизняного виробництва для агропромислового комплексу, закупівля якої в 2013 році фінансується за рахунок коштів державного бюджету, що додається.

2. Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування (Григорович О. І.) оприлюднити цей наказ на веб-сайті Мінагрополітики України (www. minagro.gov.ua).

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

Опрос