Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Минпромполитики от 24.09.2007 г. N 540 "О ликвидации Государственного специализированного предприятия "Бакор"

Государственное агентство Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом
Приказ от 28.11.2012 № 379
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 28 листопада 2012 року N 379

Про внесення змін до наказу Мінпромполітики від 24.09.2007 р. N 540 "Про ліквідацію Державного спеціалізованого підприємства "Бакор"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства промислової політики України
 від 9 грудня 2013 року N 82)

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та згідно з повноваженнями, наданими Агентству держмайна України щодо управління майном, що є у державній власності, з метою забезпечення роботи ліквідаційної комісії ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА "БАКОР" та враховуючи кадрові зміни, наказую:

1. Внести зміни до наказу Мінпромполітики України від 24.09.2007 N 540 "Про ліквідацію Державного спеціалізованого підприємства "Бакор" (із змінами, внесеними наказом Агентства держмайна України від 25.04.2012 N 87), а саме:

- пункт 2 викласти у наступній редакції:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос