Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Протокол N 7 заседания Методологического совета относительно концепции риск-ориентированного отбора объектов контроля в план контрольно-ревизионной работы Госфининспекции Украины и ее территориальных органов

Государственная финансовая инспекция Украины
Протокол от 23.04.2012 № 7

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ПРОТОКОЛ N 7
засідання Методологічної ради щодо концепції ризик-орієнтованого відбору об'єктів контролю до плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України та її територіальних органів

від 23 квітня 2012 року

Розроблена з метою забезпечення єдиного підходу до ризикоорієнтовного відбору об'єктів контролю до Планів контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України та її територіальних органів (далі - План).

Відбір підконтрольних установ за ризиками здійснюється для бюджетних установ відповідно до додатка 1, для суб'єктів господарювання (небюджетних установ) відповідно до додатка 2.

Процедура ризикоорієнтовного відбору об'єктів контролю не поширюється на планування контрольних заходів за дорученнями Президента України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, доручення Прем'єр-міністра України, Першого віце-прем'єр-міністра України. Відповідні об'єкти включаються до плану в позачерговому порядку.

Опрос