Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Наблюдательного совета Житомирского национального агроэкологического университета

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 18.12.2012 № 778

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 грудня 2012 року N 778

Про утворення Наглядової ради Житомирського національного агроекологічного університету

Відповідно до статті 35 Закону України "Про вищу освіту", пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, з метою здійснення громадського контролю за діяльністю керівництва Житомирського національного агроекологічного університету наказую:

1. Утворити Наглядову раду Житомирського національного агроекологічного університету та затвердити її склад, що додається.

2. Ректору Житомирського національного агроекологічного університету Микитюку В. М. у місячний термін після затвердження складу Наглядової ради для забезпечення її функціонування здійснити організаційні заходи щодо погодження та затвердження Положення про Наглядову раду Житомирського національного агроекологічного університету.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 17 листопада 2008 року N 761 "Про затвердження складу Наглядової ради Житомирського національного агроекологічного університету".

Опрос