Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Рабочей группы по содействию реализации проекта "Дополнительная поддержка Министерства экологии и природных ресурсов Украины во внедрении Секторной бюджетной поддержки" в новой редакции

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 29.11.2012 № 615
редакция действует с 28.08.2013

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2012 року N 615

Про затвердження складу Робочої групи із сприяння реалізації проекту "Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки" у новій редакції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 28 серпня 2013 року N 373

З метою сприяння реалізації проекту "Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки" та у зв'язку з кадровими змінами наказую:

1. Затвердити склад Робочої групи із сприяння реалізації проекту "Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки" у новій редакції, що додається.

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Мінприроди від 23.03.2012 N 169 у частині складу Робочої групи із сприяння реалізації проекту "Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки".

Опрос