Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснение относительно заполнения формы государственного статистического наблюдения N 1-ПЕ "Месячный отчет об экономических показателях по видам экономической деятельности, относящимся к добывающей промышленности и разработке карьеров, перерабатывающей промышленности, поставке электроэнергии, газа, пара и кондиционированного воздуха, водоснабжению, канализации, обращению с отходами"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 30.11.2012 № 18/1-12/24
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 30.11.2012 р. N 18/1-12/24

Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПЕ "Місячний звіт про економічні показники за видами економічної діяльності, що відносяться до добувної промисловості і розроблення кар'єрів, переробної промисловості, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, водопостачання, каналізації, поводження з відходами"

Роз'яснення є недійсними з 1 лютого 2015 року
(у зв'язку із затвердженням
роз'яснень Державної служби статистики України
 від 1 липня 2014 року N 18.1-12/13)

I. Загальні положення

1.1. Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження N 1-ПЕ "Місячний звіт про економічні показники за видами економічної діяльності, що відносяться до добувної промисловості і розроблення кар'єрів, переробної промисловості, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, водопостачання, каналізації, поводження з відходами" (далі - форма N 1-ПЕ).

1.2. Показники форми N 1-ПЕ охоплюють сферу промисловості, а саме види економічної діяльності, що відносяться до секцій: B "Добувна промисловість і розроблення кар'єрів", C "Переробна промисловість", D "Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря" і E "Водопостачання, каналізація, поводження з відходами" за Класифікацією видів економічної діяльності (ДК 009:2010), затвердженою наказом Держспоживстандарту від 11 жовтня 2010 року N 457 (зі змінами), та згідно з Методологічними основами та поясненнями до позицій національного класифікатора ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності", затвердженими наказом Держкомстату від 23 грудня 2011 року N 396 (далі - КВЕД-2010), що розміщені на офіційному веб-сайті Держстату України за адресою: www.ukrstat.gov.ua.

1.3. Дані статистичного спостереження за формою N 1-ПЕ є короткостроковими і призначені для формування оперативної зведеної інформації щодо промислової діяльності підприємств по країні в цілому та за територіями Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

1.4. У випадку виробництва продукції, в рамках договору про спільну діяльність без утворення юридичної особи звіт за формою N 1-ПЕ (далі - звіт) містить дані учасника договору, на потужностях якого (власних чи орендованих) вироблена така продукція, і включає обсяг реалізації всієї продукції.

1.5. Якщо місцезнаходження та місце здійснення виробничої діяльності респондента є територіями різних адміністративно-територіальних одиниць (Автономна Республіка Крим, області, міста Київ та Севастополь), органи державної статистики отримують звіт за місцем здійснення виробничої діяльності/виробництва продукції. У тих випадках, коли підрозділ не веде облік усіх показників звіту, органи державної статистики отримують звіт, сформований на підставі даних юридичної особи або безпосередньо від юридичної особи за місцем здійснення підрозділом виробничої діяльності.

Опрос