Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснение относительно заполнения формы государственного статистического наблюдения N 6-тп (ес) (годовая) "Отчет о работе электростанции"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 28.11.2012 № 18/1-12/8

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 28.11.2012 р. N 18/1-12/8

Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 6-тп (ес) (річна) "Звіт про роботу електростанції"

1. Загальні положення

1.1. Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження N 6-тп (ес) (річна) "Звіт про роботу електростанції" (далі - звіт) стосовно окремих техніко-економічних показників роботи електростанцій.

1.2. Звіт вміщує дані за підсумками календарного року у цілих числах в одиницях вимірювання, які вказані у формі.

1.3. Звіт включає інформацію за фактичними показниками, які визначаються на підставі показів засобів вимірювальної техніки та з додержанням вимог відповідних нормативних документів.

2. Розділ 1 "Загальні відомості"

2.1. Графа 1 відображає дані про установлену електричну потужність електростанції станом на 1 січня наступного за звітним року.

Установлена електрична потужність електростанції визначається як сума номінальних (заводських або перемаркованих) значень потужностей усіх прийнятих в експлуатацію первинних механічних двигунів, з'єднаних з електричними генераторами і призначених для виробництва електроенергії. Показник включає також потужність первинних теплових двигунів з генераторами власних потреб електростанції.

Опрос