Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснение относительно заполнения формы государственного статистического наблюдения N 1-ІП "Отчет предприятия о реализации инвестиционного проекта в специальной (свободной) экономической зоне или на территории приоритетного развития"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 28.11.2012 № 18/1-12/1

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 28.11.2012 р. N 18/1-12/1

Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ІП "Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку"

Загальні положення

Державне статистичне спостереження за формою N 1-ІП "Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку" запроваджено на виконання пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 1999 р. N 1756 "Про заходи щодо створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон і територій із спеціальним режимом інвестиційної діяльності".

Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження N 1-ІП "Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку" (далі - звіт).

Звіт відображає дані окремо щодо кожного інвестиційного проекту, який реалізовує підприємство. Усі показники звіту включають підсумки реалізації інвестиційного проекту, а не загальної діяльності всього підприємства.

Звіт охоплює дані щоквартально накопичувальним підсумком з початку реалізації проекту та з початку звітного року. Вартісні показники у звіті відображені в числах з одним десятковим знаком після коми.

Опрос