Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка обработки персональных данных в базе персональных данных Государственного реестра оценщиков по экспертной денежной оценке земельных участков

Государственное агентство земельных ресурсов Украины (2)
Порядок, Приказ от 06.12.2012 № 642
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2012 року N 642

Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
 від 26 квітня 2018 року N 71)

Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", Типового порядку обробки персональних даних у базах персональних даних, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 30.12.2011 N 3659/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 січня 2012 року за N 1/20314, підпункту 11 пункту 4 Положення про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 445, наказую:

1. Затвердити Порядок обробки персональних даних у базі персональних даних Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що додається.

2. Призначити відповідальними за обробку персональних даних у базі персональних даних Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок Прокопенка Сергія Васильовича - начальника відділу оцінки земель Управління ринку та оцінки земель та Василишину Олександру Олександрівну - головного спеціаліста відділу оцінки земель Управління ринку та оцінки земель.

3. Відповідальним за обробку персональних даних у базі персональних даних Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок забезпечити неухильне виконання вимог цього Порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. М. Тимченко

Опрос