Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по предупреждению и профилактике коррупционных правонарушений в Государственной службе Украины по вопросам защиты персональных данных на 2013 год

Государственная служба Украины по вопросам защиты персональных данных
План, Приказ от 18.12.2012 № 125

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

НАКАЗ

від 18 грудня 2012 року N 125

Про затвердження Плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в Державній службі України з питань захисту персональних даних на 2013 рік

З метою реалізації державної політики із запобігання та протидії корупції, профілактики та попередження причин і умов, які сприяють проявам корупції та іншим правопорушенням в Державній службі України з питань захисту персональних даних, відповідно до Закону України "Про державну службу" та положень антикорупційного законодавства наказую:

1. Затвердити План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в Державній службі України з питань захисту персональних даних на 2013 рік (далі - План заходів), що додається.

2. Заступникам Голови Служби, керівникам структурних підрозділів забезпечити в межах компетенції виконання завдань, передбачених Планом заходів.

Опрос