Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении методических рекомендаций по разработке положений о структурных подразделениях жилищно-коммунального хозяйства и строительства, а также градостроения и архитектуры местных государственных администраций

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Методические рекомендации, Приказ от 26.11.2012 № 587

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 листопада 2012 року N 587

Про затвердження методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи житлово-комунального господарства та будівництва, а також містобудування та архітектури місцевих державних адміністрацій

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації" та з метою забезпечення єдиних підходів до підготовки положень про структурні підрозділи житлово-комунального господарства та будівництва, а також містобудування та архітектури місцевих державних адміністрацій, наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

Методичні рекомендації з розроблення положення про структурний підрозділ житлово-комунального господарства та будівництва місцевої державної адміністрації.

Методичні рекомендації з розроблення положення про структурний підрозділ містобудування та архітектури місцевої державної адміністрації.

2. Департаменту регіонального розвитку (Кофанова Н. П.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства та направлення Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Аліпова О. М.

Опрос