Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке, составлении и представлении годовой отчетности за 2012 год

Государственное агентство Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом
Акт, Приказ от 02.01.2013 № 1

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 2 січня 2013 року N 1

Про підготовку, складання та подання річної звітності за 2012 рік

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.99 р. N 996-XIV, постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. N 419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності", Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, затверджених наказами Мінфіну, з метою забезпечення повноти та своєчасності формування звіту Агентства держмайна України по результатах роботи за 2012 рік та проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій наказую:

1. Керівникам державних підприємств, а також господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна частка, що належать до сфери управління Агентства держмайна України, забезпечити:

1.1. складання річної звітності за формами, затвердженими наказами Мінфіну, Держкомстату, Агентства держмайна України, перелік яких наведений у додатку N 1, з урахуванням Методичних вимог (додаток N 2), та подання її до відділу фінансового планування роботи та звітності підприємств Департаменту фінансового забезпечення на паперових та магнітних носіях з використанням програми "Бест-звіт плюс" (або "M.E.Doc");

Термін - відповідно до орієнтовного графіка подання річної звітності (додаток 3).

Опрос