Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исключении воздушных судов из Государственного реестра ГВС Украины

Государственная авиационная служба Украины
Приказ от 11.01.2013 № 26

ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 січня 2013 року N 26

Про виключення повітряних суден з Державного реєстру ЦПС України

Відповідно до Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 398/2011, та з метою подальшого забезпечення ведення Державного реєстру цивільних повітряних суден України відповідно до вимог Авіаційних Правил України, Частина 47 "Правила реєстрації цивільних повітряних суден в Україні", затверджених наказом Мінінфраструктури України від 25 жовтня 2012 року N 636, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2012 року за N 1926/22238, наказую:

1. Директору департаменту льотної придатності (Більчук О. В.):

1.1. Виключити з Державного реєстру цивільних повітряних суден України повітряні судна, на які протягом двадцяти чотирьох місяців не видавались сертифікати льотної придатності, згідно з додатком.

1.2. Повідомити власників (експлуатантів) повітряних суден, що виключені з Державного реєстру цивільних повітряних суден України згідно з додатком до цього наказу, про необхідність усунення з зовнішніх поверхонь повітряних суден державних і реєстраційних знаків України та повернення реєстраційних посвідчень, що втратили чинність, до Державіаслужби.

2. Державним інспекторам департаменту льотної придатності та департаменту стандартів безпеки польотів при виконанні інспектування експлуатантів перевіряти усунення з зовнішніх поверхонь повітряних суден, що вказані в додатку до цього наказу, державних і реєстраційних знаків України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос