Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана информационно-разъяснительных мер Министерства энергетики и угольной промышленности Украины в сфере борьбы с терроризмом

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
План, Приказ от 11.12.2012 № 991

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 грудня 2012 року N 991

Про затвердження Плану інформаційно-роз'яснювальних заходів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у сфері боротьби з тероризмом

На виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.09.2012 N 672-р "Про інформаційно-роз'яснювальні заходи у сфері боротьби з тероризмом" наказую:

1. Затвердити План інформаційно-роз'яснювальних заходів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у сфері боротьби з тероризмом (далі - План), що додається.

2. Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.), державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави, надавати Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Скоропад В. В.) інформацію відповідно до переліку заходів, зазначених у Плані.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

Опрос