Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ по физической ликвидации и работ по охране окружающей среды на ГОАО "Шахтоуправління "Ватутінське", г. Ватутино

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 30.11.2012 № 951

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 листопада 2012 року N 951

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "Шахтоуправління "Ватутінське", м. Ватутіне

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектами ліквідації брикетної фабрики "Юрківська", шахти "Богачівська", розрізу "Макрокалигірський" та ТЕЦ "Юрківська" ДВАТ "Шахтоуправління "Ватутінське", м. Ватутіне, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "Шахтоуправління "Ватутінське" (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1 Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації ДВАТ "Шахтоуправління "Ватутінське", робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затверджених проектах ліквідації підрозділів шахтоуправління заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у п. 2.1 цього наказу.

Опрос